Кошик
50 відгуків
Контакти
ТЕПЛОДАР
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+30679688299
+380668204732
+380986970285
Бойчук Михайло Ярославович.Бойчук Мирослава Іванівна
УкраїнаІвано-Франківська областьТлумач

СТАЛЕВІ ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ ВІЗИТ

Твердопаливні котли сталеві KOS-Econom - це опалювальне обладнання із серії сучасних котлів, виготовлених на базі поширеної конструкції котлів KOS Vizit. Дані пристрої, як і котли попередньої серії, можуть додатково обладнуватися електронним блоком управління, а також механічним терморегулятором.

Котел твердопаливний тривалого горіння KOS-Econom: особливості конструкції і застосування

Твердопаливні котли є автономними і можуть використовуватися як в закритих, так і у відкритих опалювальних системах. У тому випадку, коли труби розташовуються під нахилом і використовується самопливна система опалення, котел не потребує електричної енергії, а необхідність в розширювальному баку і циркуляційному насосі не виникає.

Твердопаливний котел KOS-Econom може спільно з газовим котлом виступати в ролі основного або використовуватися в якості резервного пристрою. Завдяки наявності чавунних колосників, котел може працювати на найрізноманітніших видах палива, серед яких:

• будь-які типи деревини (ялина, сосна, дрова листяних порід дерев);

• торф;

• кам'яне вугілля;

• пресована тирса.

За допомогою наших котлів ви зможе організувати опалення заміського будинку площею від 140 до 220 м2.

Переваги покупки твердопаливних котлів KOS-Econom

• для виробництва обладнання використовується жароміцна сталь, товщина якої становить 3 мм;

• наявність двоходового теплообмінника з великою поверхнею теплозйому (2,1 м2);

• наявність вбудованої шахти піддуву і можливість комплектації автоматикою з вентилятором;

• велика камера згоряння об'ємом у 85 літрів;

• тривалий термін експлуатації завдяки високій надійності котельної сталі;

• різноманітність видів палива;

• хороша теплоізоляція із застосуванням мінеральної вати;

• котел може працювати без електрики;

• доступна ціна в порівнянні з аналогічними моделями котлів інших марок.

Котли KOS-Econom володіють однією конструктивною особливістю, яка значно підвищує зручність експлуатації. Мова йде про широкий люк очищення, який дозволяє з легкістю очищати котел від накопиченої сажі. Камера згоряння обладнується топковим вікном, яке розташовується під кутом. Це сприяє більш простому процесу завантаження сипучих видів палива.

Звертаємо вашу увагу, що в залежності від потреб замовника, котел може обладнуватися додатковими опціями. Наприклад, ви можете замовити котел з блоком автоматики і вентилятором, що дозволить повністю контролювати процес горіння і забезпечить автоматичну подачу повітря в зону горіння. Завдяки даній опції, ви зможете повністю автоматизувати управління котлом.

Твердопаливні котли KOS-Econom ціна і продаж

Щоб купити твердопаливний котел KOS-Econom, зв'яжіться з нашими менеджерами, які дадуть відповідь на питання, що стосуються ціни і доставки. Ми підберемо для вас якісне опалювальне обладнання за вигідною ціною.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку